Sloebers

Foto van Anna Buysse

Anna Buysse


Bosstraat 11, 3060 Bertem
0498/13.68.35
anna@chirodoeritsan.be

Foto van Marte Bartholomeeusen

Marte Bartolomeeusen


Oude Tervuursebaan 40, 3060 Bertem
0468/24.00.98
marte@chirodoeritsan.be

Foto van Martijn Barten

Martijn Barten


Tervuursesteenweg 222, 3060 Bertem
0479/54.08.66
barten@chirodoeritsan.be

Korbels

Foto van Amadeo Vander Elst

Amadeo Vander Elst


Geenstraat 9, 3060 Bertem
0486/80.94.08
amadeo@chirodoeritsan.be

Foto van Jolien Willockx

Jolien Willockx


Tervuursesteenweg 561, 3001 Heverlee
0471/08.68.69
jolien@chirodoeritsan.be

Foto van Jens Trappeniers

Jens Trappeniers


Herweg 1, 3061 Leefdaal
0473/27.78.91
jens@chirodoeritsan.be

Rakwi's

Foto van Gil Moeys

Gil Moeys


Ferdinand Vanlaerstraat 16, 3060 Bertem
0473/11.79.40
gil@chirodoeritsan.be

Foto van Robbe Laes

Robbe Laes


Egenhovestraat 25, 3060 Bertem
0486/41.48.29
robbe@chirodoeritsan.be


Tito's

Foto van Emke Op 't Eynde

Emke Op ‘t Eynde


Bosstraat 37, 3060 Bertem
0499/11.32.68
emke@chirodoeritsan.be

Foto van Nathan Doom

Nathan Doom


St.Medardusstraat 3, 3060 Bertem
0496/45.34.94
nathan@chirodoeritsan.be

Keti's

Foto van Lukas Op 't Eynde

Lukas Op ‘t Eynde


Bosstraat 37, 3060 Bertem
0496/13.23.74
lukas@chirodoeritsan.be

Foto van Senne Vandegaer

Senne Vandegaer


Grauwesteenberg 35, 3060 Bertem
0473/93.60.15
senne@chirodoeritsan.be

Aspi's

Foto van Lien Warson

Lien Warson


Weygenstraat 24a, 3060 Bertem
0473/68.26.99
lien@chirodoeritsan.be

Foto van Zoë Vander Elst

Zoë Vander Elst


Heggestraat 6, 3061 Leefdaal
0475/89.94.24
zoe@chirodoeritsan.be